Forum Działu Finansowego PM

Opis forum


#1 2007-11-20 18:26:47

Fitto

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 6
Punktów :   

Opis sytuacji Polski

Cześć
ponieważ nie mogłem byc na ostatnim spotkaniu chciałem od razu powitac osoby które mają ze mną opracowaac tą częśc referatu. Wg mojej informacji to Basia i Asia. Na najbliższym spotkaniu mam andziję spotkamy się osobiście, ale chciałbym za pośrednictwem forum dowiedziec sie jaka macie wizje opracowania naszj czesci referatu.

Ja mam pewne materiały dotyczące tego zagadnienia. Wypisałem strony i książki które dostępne są w czytelni podręczników AE. Są to cztery pozycje ( )

Chciałem zapytac czy to prawda ze wy szukalyscie czegos do tej pory (takie kraza sluchy) i czy macie ajkies swoje pozycje ( ) znalezione. JEzli macie to dobrze jezeli nie mac ie rowniez, bo tego co ja znalazlem mysle ze jest ok. Pojawił się natomiast inny problem. Z tej czytelni niestety nei da się wypożyczc ksiazek mozna jedynie je skerowac (25 gr za strone !! ) wak wiec nie wiem czy jest sens kserowac kilkadziesiat lub nawet wiecej stron (przy najmniej mi sie z  poczatku wydalo to glupie). Napewno jakos jednak rozwiazemy ten problem

PS.
Czekam an wasza odpowiedz i jakies przemyslania ustalenia itd

Offline

 

#2 2007-11-20 23:03:10

Asia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Opis sytuacji Polski

Generalnie jest tak, ze bylysmy w czytelni instytutu ochrony zdrowia CMUJ to jest na grzegorzeckiej 20, rog sniadeckich. my nie mozemy tam wypozyczac ksiazek, bo tam nie studiujemy, ale moja znajoma wypozyczy mi 2 fajne, ktore zostaly nam polecone, jedna przez dr niznik, ktora ma z nami zajecia i jest specjalista w dziedzinie finansowania sluzby zdrowia na ae, to jest ksiazka autorstwa justyny roj i jana sobiecha, juz nie pamietam tytulu, a potem juz od innego wykladowcy dowiedzialysmy sie, ze niznik tez napisala zajebista ksiazke na ten temat, tez cos na temat racjonalnego sposoby finansowania ochrony zdrowia. oprocz tego, w tej czytelni sa takie czasopisma jak sluzba zdrowia oraz zdrowie i zarzadzanie, w ktorych jest duzo fajnych publikacji na interesujacy nas temat. mozna sobie je na chwilke wypozyczyc, tak tylko zeby skserowac i taki wlasnie mamy plan jakos w tym tyg.

na razie tyle, bedziemy sie odzywac. wybacz chaotycznego posta, ale mialam dzis masakrujacy dzien i umieram z wycienczenia

pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez Asia (2007-11-21 23:20:28)

Offline

 

#3 2007-11-22 14:31:58

Fitto

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Opis sytuacji Polski

ok wszystko fajnie widze ze duzo roboty zostalko juz wykonanej przez was


pamietajmy tylko ze to powinien byc opis bez jakis sugesti.

Offline

 

#4 2007-11-27 20:20:04

Basia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Opis sytuacji Polski

Byłyśmy z Asią w tej czytelni i znalazłyśmy całkiem sporo w magazynach o służbie zdrowia. Rzeczywiście problemem może być to jak to skopiować?
Co do książek to z naszej uczelnianej biblioteki Asia już pożyczyła a ja  spróbuję jutro książke Joanny Niżnik : " W poszukiwaniu racjonalnego systemu finansowania ochrony zdrowia"

Offline

 

#5 2007-12-02 13:12:51

Fitto

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Opis sytuacji Polski

Asiu sprawdz skrzynke emailowa

Ostatnio edytowany przez Fitto (2007-12-02 13:18:02)

Offline

 

#6 2007-12-03 16:59:29

Fitto

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Opis sytuacji Polski

Ponawiam prosbe o kontakt nie wiem jak sie z  toba umowic w  sprawie tego projektu gdzyz nie mgoe Cie zlapac na gg ani mailem.. prosze o kontakt

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutofani.pun.pl www.tibiia20.pun.pl www.kaforsaken.pun.pl www.psychowsparcie.pun.pl www.saif70.pun.pl